Aktuálně: Spuštěn nástroj pro okamžité nacenění 3D tisku; Doprava nad 2000Kč zdarma; Množstevní sleva až 50%!

Co stojí za vznikem M3Dtisk.cz?

Určitě to znáte. Objednáte si součástky na internetu. Po týdnu balík konečně přijde a Vy zjistíte, že Vám součástka nepasuje.

A tak se na internet vrátíte a objednáte si další jinou součástku. Po dalším dlouhém čekání, kdy Vám součástka dorazí, zjistíte, že nepasuje ani tato. Vy se naštvete a zapřísáhnete se, že si už nikdy nebudete objednávat součástky z internetu.

Jmenuji se Matěj Tomášek a přesně toto se mi také stále dělo. Vždy, když jsem potřeboval nějakou maličkost, musel jsem jít do obchodu nebo na internet a doufat, že to, co mi přijde, bude opravdu pasovat. To se ale změnilo, když jsem si pořídil 3D tiskárnu. Teď už mi stačí jen zasednout k počítači, namodelovat to, co potřebuji a za chvíli to mám přesně podle mých představ vytisknuté.

A když jsem viděl, jak je to vše jednoduché a kolik času to ušetří, tak jsem si řekl, že by i ostatní lidé měli mít tu možnost vytisknout si, co chtějí. Proto jsem si založil web a začal jsem nabízet, že lidem budu tisknout na 3D tiskárnách.

A přesně to chci nabídnout i Vám.

Matěj Tomášek - já

Jaké 3D tiskárny používáme?

V naší práci se spoléháme na špičkové technologie a spolehlivé tiskárny, které nám umožňují dosahovat vynikajících výsledků. Mezi naše hlavní tiskárny patří Bambulab X1C vybavená funkcí AMS (Automated Material Switching), která nám umožňuje tisknout s různými materiály bez ručního zásahu. Dále využíváme tiskárny Voron a modifikované modely tiskáren Creality, které nám poskytují širokou škálu možností a flexibilitu při realizaci našich projektů.